DE
CZ

KONTAKTY

Boardmobile s.r.o.
IČO: 06215360
tel: +420 605 959 505
info(a)boardmobile.eu

NOVINKY

arr3Prezentace BoardmobileDne 15.7. 2017 proběhne prezentace limitované edice BM Guru 1 na  světové fourcrossové akci JBC 4x...

ZBOŽÍ V AKCI

679 Kč (26 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

990 Kč (38 EUR)

O nás
O NÁS
 
Zdravíme vás!
 
Vážíme si vaší návštěvy u nás na e-shopu. V následujících řádcích se dozvíte více o naší společnosti, o naších cílech a významu tohoto projektu.
 
Vše to začalo na jaře 2015, kdy jsem měl poprvé možnost setkat se s elektrickým longboardem a hrozně mě celá ta myšlenka rychlé, ekologické, levné a hlavně zábavné osobní přepravy nadchla. Časem mě, ale začalo tížit, že nemohu své nadšení sdílet s více lidmi, protože v Evropě nebyl zatím elektro longboarding tolik rozšířený. Okamžitě jsem tedy začal střádat plány na to jak dostat tento úžasný způsob dopravy sem do Evropy a všem ho tady co nejvíce přiblížit. Pohotově jsme začali vyhledávat a studovat veškeré informace související s elektrickými longboardy. Poté jsme se pustili do objednávání a testování všech potřebných komponentů. Dalším krokem bylo vytvořit celý koncept projektu, logo, web, e-shop vše tak aby co nejvíce zůstala zachována úvodní myšlenka a to dostat radost z e-longboardingu k širší veřejnosti aby měl každý možnost si zkusit tento levný, ekologický a zábavný způsobu dopravy na kratší vzdálenosti.
 
Po 2 letech této nepřetržité systematické práce jsme pro vás připravili:
 
1) Produkty, které jsou námi otestovány a vyhodnoceny jako jedny z nejlepších pro zařazení do prodeje pro širší veřejnost.
 
2) Kompletní servis všech našich produktů
 
3) Odbornou podporu
 
4) Možnost dokoupení náhradních dílů a příslušenství
 
5) Instruktážní videa
 
6) Sociální sítě: Instagram (boardmobile_factory), Facebook  (Boardmobile)
 
7) Webové stránky:  (www.boardmobile.eu)  na kterých najdete veškeré základní informace o elongboardingu, instruktážní vida, odkazy na naše sociální sítě, YouTube kanál a mnoho dalšího.
 
8) E-shop: pro vaše nákupy jsme vytvořili e-shop na kterém budete mít vždy všechny produkty Boardmobile pohromadě.
 
  • Nakupovat na našem e-shopu je velmi jednoduché a zcela intuitivní.
  • Jednoduchý nákup v pár krocích.
  • Výborné ovládání
  • Velký výběr platebních možností díky platební bráně GOPAY.
  • Všechny vaše oblíbené produkty BM na jednom místě a mnoho dalšího.
 
Toto vše je jen začátek všeho co bychom pro Vás chtěli vytvořit. Jakmile uvidíme, že jste si také elongboarding oblíbili a jdete do toho s námi. S vaší podporou jsme připraveni jít dál, neustále inovovat a připravovat pro Vás nové věci. Tak neváhejte, kupte si první produkty Boardmobile a začněte být mobilní.
 
Níže nabízíme náhled nejbližších cílů, které bychom chtěli s vaší pomocí v následujících dnech realizovat:
 
1) Vybudovat novou pozitivní komunitu lidí, která bude inspirovat a vést lidi ke zdravému životnímu stylu, pobytu venku,               poznávání nových přátel, pořádání společných jízd a přátelských akcí, jejímž cílem bude sdílení zážitků, zkušeností a                 setkávání se s novými lidmi, přičemž všechny spojuje společná záliba a to vztah k elektro longboardingu a produktům               Boardmobile.
 
2) Pomoci lidem v osobní přepravě na kratší vzdálenosti rychlým a šetrným ekologickým způsobem.
 
3) Omezit používání motorových vozidel a s tím spojené znečišťování životního prostředí.
 
4) Ušetřit lidem peníze za pohonné hmoty.
 
5) Přiblížit všem používání dopravních prostředků na elektrický pohon.
 
6) Ukázat lidem nový způsob zábavy, který se může stát jeden z jejich nejoblíbenějších koníčků.
 
Děkujeme Vám za přečtení tohoto článku. Nyní víte o nás víc a máte našlápnuto stát se jedním z nás. Teď se stačí jen rozhodnout a koupí prvního produktu vstoupit do naší Boardmobile_CREW.
 
Vaše Boardmobile_CREW
NDU3ZDQ4