DE
CZ

KONTAKTY

Boardmobile s.r.o.
IČO: 06215360
tel: +420 605 959 505
info(a)boardmobile.eu

NOVINKY

arr3Prezentace BoardmobileDne 15.7. 2017 proběhne prezentace limitované edice BM Guru 1 na  světové fourcrossové akci JBC 4x...

ZBOŽÍ V AKCI

679 Kč (26 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

990 Kč (38 EUR)

» Dobrava a platba
DORUČENÍ ZBOŽÍ
 
Česká pošta
 
Balík do ruky - 150,- Kč
 
Balík na poštu - 150,- Kč 
 
 
Zásilková společnost DPD - Česká republika
 
Přepravní společnost DPD je balíkový přepravce doručující obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy.
Doručující řidič Vás bude prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.
Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.
(objednávky přijaté o víkendu a svátcích jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den).
Dopravné - 105,-
Dopravné + Doběrečné při platbě při dodání (Cena včetně DPH) - 105,- kč + 35,- kč
 
 
PLATBA ZBOŽÍ
 
 
Nejpoužívanější:
 
 
DOBÍRKOU - nejrychlejší způsob = na nic nečekáme a zboží ihned odesíláme, Vy zásilku zaplatíte dopravci při dodání (možnost platit KARTOU kurýrovi). (doběrečné je ZDARMA)
 
DOPŘEDU PŘEVODEM - odeslání objednávky je zpožděno o 2-3 dny než přijde platba a zpracujeme ji. (poplatek 20,- Kč do 3000,- Kč nad tuto částku je ZDARMA)
 
Po  odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové  bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti GOPAY s.r.o. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka sodeslanou transakcí sdělí. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb
 
PLATEBNÍ KARTOU - 
 
ELEKTRONICKÁ PENĚŽENKA - 
 
 
Další možnosti platby:
 
 
Bitcoin - 
 
PAYSAFECARD -
 
PREMIUM SMS -
 
SUPECASH -  
 
 
MTM1Y